Електромотор човновий Fisher 86





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найпотужніший і найтягуватий човновий електромотор у лінійці — це Fisher 86. Має вагу 11 кг. Високі силові властивості мотора дадуть змогу швидко дістатися до місця ловлі риби. Компактний розмір і прекрасні технічні характеристики електромоторагодні 86 незамінні під час тихої та спокійної риболовлі, а також лову тролінгом.
Комплектація
- Електромотор 1 шт.;
- Гвинт трилопатевий 1 шт.;
- Монтажний комплект для встановлення гвинта (гайка, шайба, шпанка, гайковий ключ) 1 шт.;
- Картонна упаковка 1 шт.;
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
Характеристики:
Бренд: Fisher
Вага (кг): 10.8
Гарантія (міс): 24
Тяга (фунты): 48
Потужність (кВт): 0.96
Напруга живлення (В): 24
Максимальна вага човна (кг): 1600
Кріплення: транцове
Подивитися весь асортимент і ціни на човни та мотори Ви можете тут:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| ГКремні човни | Мвідторні човни | Килеві човни | Човники-човники |
Магазин "Леєр" продає човни, човнові мотори — перейти на сайт нажмите (https://Leer.com.ua/)
Ділилися питання? Дізнатися наявність? Звоните:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Китай |
| Система управління | Румпельна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Потужність | 1152 Вт л. с. |
| Тип кріплення | транцевое |
| Комплектація | електромотор 1 шт., гвинт 3-х лопатевої 1 шт., ключ для установки/зняття гвинта 1 шт., монтажний комплект 1 шт., картонна упаковка 1 шт., інструкція 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Регулювання занурення гребного гвинта | є |
| Тяга | 39 кг |
| Сила струму | 48 A |
| Максимальна вага човна | 1400 кг |
| Вага мотора | 11 кг |
| Регулювання нахилу мотора | Так |
| Довжина стійки | 920 мм |
| Передачі | 5 вперед, 3 назад |
- Ціна: 11 575 ₴









