Електромотор човновий Haswing W-20





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія W20 оснащена надійним 12-вольтним двигуном і доступна в моделі 20Lbs. Двигун W20 оснащений двома швидкостями вперед і двома швидкостями назад.
Модель W20 має вагу всього 2,3 кг, легко переноситься і дуже компактна завдяки складному рульовому важеля. Висота глибини може бути легко відрегульована, тому ви можете рухатися практично по будь-якій глибині. Важіль рульового управління може бути встановлений під різними кутами.
Модель W20 також оснащена індикатором рівня заряду батареї. Підходить як для солоної так і для прісної води.
Рекомендується для установки на малих надувних човнах і каяках.
Гарантія 2 роки.
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Новий |
| Виробник | Haswing |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Рух по мілководдю | Так |
| Система управління | Румпельна |
| Вага | 2.3 кг |
| Механізм підйому | Ручний |
| Індикатори | Заряду акумулятора |
| Матеріал гвинта | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність електродвигуна | 200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | транцевое |
| Комплектація | електромотор 1 шт., гвинт 2-х лопатевої 1 шт., ключ для установки/зняття гвинта 1 шт., картонна упаковка 1 шт., інструкція 1 шт., монтажний комплект 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання занурення гребного гвинта | є |
| Тяга | 9 кг |
| Сила струму | 17 A |
| Максимальна вага човна | 200 кг |
| Вага мотора | 2.3 кг |
| Регулювання нахилу мотора | Так |
| Довжина стійки | 600 мм |
| Передачі | 2 вперед, 2 назад |
- Ціна: 4 674 ₴





