Електромотор човновий Fisher 46





Електромотор Fisher 46
Компактний, але при цьому досить тяжкий електричний човновий мотор від торгової марки Fisher з досить економічним і невибагливим у роботі. Виробництво організоване на Тайвані та за якістю виготовлення не мають нарікань від наших покупців.
За допомогою оригінальної конструкції струбцин кріпильних електромотор може бути закріплений, як на вертикальному транці, так і на горизонтальну поверхню. Крім регулювання кута нахилу човнового мотора, на нозі є регульована муфта, яка дозволяє змінювати висоту (заглиблення) гвинта електромотора. Гвинт обладнаний двома лопатями.
Fisher 46 на верхній кришці обладнаний індикатором заряду акумулятора, а зовнішній корпус виготовлений із стійкого пластику superior fiber carbon.

Управління електромотором здійснюється за допомогою румпеля з фіксованим перемикачем швидкостей - п"ять вперед і три тому.

Особливості Фішер 46:
- корпус управління – алюмінієвий
- LED індикація
- телескопічна ручка до 15см
- регульований рівень занурення гвинта
- регулювання рівня нахилу двигуна
- використання в морській чи прісній воді
- матеріал стойки - superior fiber carbon
- кріпильна струбцина з посиленого нейлону
- рух уперед – 5 швидкостей, назад – 3 швидкості
- 2 роки гарантія
Впевнені, що даний електромотор чудово підійде як для любителів тролінгового лову, так і для використання на невеликих річках для переходів на відносно невеликі відстані. Також даний електромотор стане в нагоді не тільки як основний на невеликому човні, але і як допоміжний на човні побільше, наприклад, на мілководді або зарослій участі річки. Швидкість човна при цьому досягатиме 8 км/год.
Характеристики:
Вода: Солона/Прісна
Керування: Румпельне
Матеріал приводного вала: Алюміній
Напруга живлення, В12
Передачі: 5 вперед / 3 назад
Потужність, Вт480
Сила струму, А48
Струм, А48
Тяга максимальна, кг: 21
Тяга, lbs (фунти): 46
Ґвинт гребний: 2x
Вага, кг: 45145
Довжина привідного вала, мм: 750
Тип електромотору: Щітковий
Тип мотора: Електричний
Виробник:иFisher
Гарантія, міс.: 24
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Китай |
| Система управління | Румпельна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Потужність | 480 Вт л. с. |
| Тип кріплення | транцевое |
| Комплектація | електромотор 1 шт., гвинт 3-х лопатевої 1 шт., гвинт 2-х лопатевої 1 шт., ключ для установки/зняття гвинта 1 шт., монтажний комплект 1 шт., картонна упаковка 1 шт., інструкція 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Регулювання занурення гребного гвинта | є |
| Тяга | 21 кг |
| Сила струму | 48 A |
| Максимальна вага човна | 1000 кг |
| Регулювання нахилу мотора | Так |
| Довжина стійки | 920 мм |
| Передачі | 5 вперед, 3 назад |
- Ціна: 9 146 ₴
