Надувний човен Aqua-Storm ST240



Гребні човни з серії AQUA- STORM ST від компанії «Аква-Шторм » представляють широкий вибір якісних і зручних надувних човнів будь-яких розмірів. Вони виготовляються з надійного матеріалу ПВХ і складаються з О-образного надувного балона, розділеного на два герметичних відсіку.
Модель ST240 – зручна двомісна човен. Комфорт під час плавання забезпечують параметри човна: довжина 240 см, ширина 130 см і вантажопідйомність 200 кг. А безпека гарантована міцною і якісною тканиною ПВХ щільністю 850 гр/м2. Більш того, човен відрізняється відмінними ходовими якостями: маневреністю, керованістю, стійкістю до хитавиці.
Модель ST240 не потрібно вносити до Регістру судноплавства України.
Комплектація
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки і клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення і зберігання - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
У стандартній комплектації встановлені кріплення для навісного пластикового транця.
* Можлива установка пересувних сидінь.
| Довжина (см) | 240 |
| Ширина (см) | 130 |
| Діаметр балонів (см) | 34 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сланей | - |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність (кг) | 200 |
| Вага комплекту (кг) | 16 |
| Габарити упаковки (см) | 96 x 48 x 26 |
| Щільність тканини ПВХ (г/м.кв.) | 850 |
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 240 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 16 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Без настилу |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 7 400 ₴
