Надувний човен Aqua-Storm MA280c



Моделі з серії Magellan (MA) від компанії «Аква-Шторм » – це міцні і зручні надувні гребні човни. Вони виготовляються з високоякісного матеріалу ПВХ щільністю 850 гр/м2 і являють собою надувний балон О-подібної форми, який розділений на два герметичних відсіку.
Зручна і надійна модель MA280 має відмінну довжину в 280 см і ширину в 125 см, що разом хорошою вантажопідйомністю забезпечує комфорт пасажирам човна. У ній достатньо місця для двох чоловік і додаткових аксесуарів, а важить вона всього 20 кг і має габарити 100х50х26 см. В складеному стані, тобто її можна без труднощів перевозити і зберігати вдома.
Комплектація
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки і клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення і зберігання - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- сертифікат РСУ - 1 шт.
- комплект сланей (3шт.)
У стандартній комплектації встановлені кріплення для навісного пластикового транця.
* Можлива установка пересувних сидінь.
| Довжина (см) | 280 |
| Ширина (см) | 125 |
| Діаметр балонів (см) | 34 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сланей | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність (кг) | 220 |
| Вага комплекту (кг) | 20 |
| Габарити упаковки (см) | 100 x 50 x 26 |
| Щільність тканини ПВХ (г/м.кв.) | 850 |
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 220 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 280 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 20 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 6 315 ₴
