Надувний човен Aqua-Storm ST280



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребні човни з серії AQUA- STORM ST від компанії «Аква-Шторм » представляють широкий вибір якісних і зручних надувних човнів будь-яких розмірів. Вони виготовляються з надійного матеріалу ПВХ і складаються з О-образного надувного балона, розділеного на два герметичних відсіку.
Подовжена двомісна човен ST280 – це надійне і зручне судно. Прекрасна довжина 280 см і ширина 130 см надають більш ніж достатньо місця для двох пасажирів. Стандартна комплектація човна забезпечує зручність внутрішнього простору, в той час як конструкція надувного балона – безпеку.
Комплектація
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки і клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення і зберігання - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- сертифікат РСУ - 1 шт.
- комплект сланей (3 шт.)
У стандартній комплектації встановлені кріплення для навісного пластикового транця.
* Можлива установка пересувних сидінь.
| Довжина (см) | 280 |
| Ширина (см) | 130 |
| Діаметр балонів (см) | 34 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сланей | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність (кг) | 220 |
| Вага комплекту (кг) | 21 |
| Габарити упаковки (см) | 96 x 48 x 26 |
| Щільність тканини ПВХ (г/м.кв.) | 850 |
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 220 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 280 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 21 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 8 800 ₴
