Надувний човен Aqua-Storm STO249



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен Aqua-Storm (Шторм) STO249
Моделі з серії AQUA-STORM STO – це компактні і легкі гребні човни, вони виготовляються з високоякісного матеріалу ПВХ і утворюють собою надувний балон О-подібної форми, розділений на два герметичних відсіку.
Обладнана СЛАН, тому в човні можна стояти в повний зріст і вільно по ній пересуватися. Човен STO249 зручна і надійна двомісна човен, ідеальна для всіх видів водного відпочинку.
Комплектація
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки і клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення і зберігання - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- комплект сланей (2 шт.)
* Можлива установка пересувних сидінь.
| Довжина (см) | 249 |
| Ширина (см) | 120 |
| Діаметр балонів (см) | 32 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сланей | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність (кг) | 190 |
| Вага комплекту (кг) | 17.5 |
| Габарити упаковки (см) | 96 x 48 x 26 |
| Щільність тканини ПВХ (г/м.кв.) | 800 |
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 190 кг |
| Діаметр балона | 32 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 17.5 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 8 000 ₴
