Надувний човен Aqua-Storm ST190 + кочета



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребні човни з серії AQUA-STORM ST від компанії «Аква-Шторм » представляють широкий вибір якісних і зручних надувних човнів будь-яких розмірів. Вони виготовляються з надійного матеріалу ПВХ і складаються з О-образного надувного балона, розділеного на два герметичних відсіку.
Модель ST190U – це легка і компактна одномісна човен. Її вага в 12 кг. дозволяє без праці перевозити її в громадському транспорті або на велосипеді навіть в рюкзаку. У той же час ширина в 120 см і довжина в 190 см забезпечать необхідний простір для пасажира. І при цьому вантажопідйомність цього човна становить 110 кг.
Модель ST190U не потрібно вносити до Регістру судноплавства України.
Комплектація
- сидінні - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- ремкомплект (латки і клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення і зберігання - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
* Можлива установка пересувних сидінь.
| Довжина (см) | 190 |
| Ширина (см) | 120 |
| Діаметр балонів (см) | 30 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сланей | - |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Вантажопідйомність (кг) | 110 |
| Вага комплекту (кг) | 12 |
| Габарити упаковки (см) | 82 x 48 x 24 |
| Щільність тканини ПВХ (г/м.кв.) | 850 |
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 110 кг |
| Діаметр балона | 30 см |
| Довжина | 190 см |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 12 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Без настилу |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 5 850 ₴
