Надувний човен Aqua-Storm SS260 Dt


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребні човни з серії STORM SS-DT це надійні і міцні моделі, обладнані дерев'яним підвісним транцем, на який можна встановити електродвигун. Вони виготовляються з високоякісного матеріалу ПВХ щільністю 950 гр/м2 і стануть ідеальним доповненням відпочинку на воді.
SS260DT це містка і зручна двомісна човен. Збільшена ширина човна в 146 см дозволяє пасажирам зручно розміститися на борту, а збільшений діаметр балона (40 см) забезпечує додаткову безпеку під час плавання.
Комплектація
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки і клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення і зберігання - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- сертифікат РСУ - 1 шт.
- комплект сланей (3шт.)
- дерев'яний навісний транец - 1 шт.
* Можлива установка пересувних сидінь.
| Довжина (см) | 263 |
| Ширина (см) | 146 |
| Діаметр балонів (см) | 40 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сланей | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність (кг) | 330 |
| Максимальна потужність двигуна (л.с.) | електро двигун |
| Вага комплекту (кг) | 25 |
| Габарити упаковки (см) | 106 x 58 x 28 |
| Щільність тканини ПВХ (г/м.кв.) | 950 |
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 330 кг |
| Діаметр балона | 40 см |
| Довжина | 260 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 25 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 146 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.4 к. с. |
- Ціна: 10 000 ₴
