Надувний човен Aqua-Storm SS300R



Серія AQUA- STORM SS-R від компанії «Аква-Шторм » – це надувні гребні човни зі збільшеним діаметром балона і кращої вантажопідйомністю, виготовлені з високоякісного матеріалу ПВХ щільністю 950 гр/м2. Пол у моделей з даної серії оснащений СЛАН, що дозволяє зручніше пересуватися всередині човна.
Модель SS300R має чудові характеристики: в надутому вигляді розмір 300х145 см не змусять пасажирів тісниться в човні, вантажопідйомність 380 кг дозволить спорядити човен усіма необхідними аксесуарами, а зручні розміри 106х58х28 см в складеному вигляді і вага 26 кг роблять човен SS300R зручною не тільки у використанні, але і в транспортуванні. У стандартній комплектації встановлені кріплення для пластикового навісного транця.
Комплектація
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки і клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення і зберігання - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- сертифікат РСУ - 1 шт.
- комплект сланей (4 шт.)
У стандартній комплектації встановлені кріплення для навісного пластикового транця.
* Можлива установка пересувних сидінь.
| Довжина (см) | 300 |
| Ширина (см) | 145 |
| Діаметр балонів (см) | 40 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сланей | 4 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність (кг) | 380 |
| Вага комплекту (кг) | 26 |
| Габарити упаковки (см) | 106 x 58 x 28 |
| Щільність тканини ПВХ (г/м.кв.) | 950 |
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 380 кг |
| Діаметр балона | 40 см |
| Довжина | 300 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 26 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 145 см |
- Ціна: 10 524 ₴
