Надувний човен Aqua-Storm MA260c Dt



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В серію Magellan (MA-DT) входять гребні човни, обладнані дерев'яним підвісним транцем, на який можна встановити мотор з потужністю до 3,5 к.с .. У той же час вони легкі і місткі, що забезпечує комфортне плавання і зручну перевезення.
Модель MA260DT – це зручна і надійна двомісна човен. При габаритах 260х125 см і вантажопідйомності в 210 кг, човен MA260DT важить всього 20,5 кг. Вона володіє відмінними ходовими якостями і надає необхідний рівень комфорту для пасажирів.
Комплектація
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки і клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення і зберігання - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- сертифікат РСУ - 1 шт.
- комплект сланей (3шт.)
- дерев'яний навісний транец - 1 шт.
* Можлива установка пересувних сидінь.
| Довжина (см) | 260 |
| Ширина (см) | 125 |
| Діаметр балонів (см) | 34 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сланей | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність (кг) | 210 |
| Максимальна потужність двигуна (л.с.) | 3.5 |
| Вага комплекту (кг) | 20.5 |
| Габарити упаковки (см) | 106 x 50 x 26 |
| Щільність тканини ПВХ (г/м.кв.) | 850 |
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 260 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 20.5 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 125 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.5 к. с. |
- Ціна: 6 370 ₴
