Надувний човен Aqua-Storm STO230



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моделі з серії AQUA- STORM STO – це компактні і легкі гребні човни, вони виготовляються з високоякісного матеріалу ПВХ і утворюють собою надувний балон О-подібної форми, розділений на два герметичних відсіку.
Модель STO230 – це невелика, але дуже зручна і надійна двомісна човен. Завдяки компактності і вазі в 15 кг, човен STO230 легко перевозити і зберігати. У той же час в ній достатньо місця для двох пасажирів і додаткових аксесуарів.
Модель STO230 не потрібно вносити до Регістру судноплавства України.
Комплектація
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки і клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення і зберігання - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
* Можлива установка пересувних сидінь.
| Довжина (см) | 230 |
| Ширина (см) | 120 |
| Діаметр балонів (см) | 32 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сланей | - |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність (кг) | 180 |
| Вага комплекту (кг) | 15 |
| Габарити упаковки (см) | 96 x 48 x 26 |
| Щільність тканини ПВХ (г/м.кв.) | 800 |
Подивитися весь асортимент і ціни на човни і мотори Ви можете тут :
|
|
|
|
| Г ребні човни | М оторні човни | Кільові човни | Мотори для човнів |
Магазин "Леєр" займається продажем човнів, човнових моторів - перейти на сайт натисніть ( https://leer.com.ua/ua/ )
Виникли питання? Дізнатися наявність? Телефонуйте:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 180 кг |
| Діаметр балона | 32 см |
| Довжина | 230 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 15 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Без настилу |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 6 900 ₴
