Електромотор човновий Fisher 65





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромотор човновий (Фішер) Fisher 65
Fisher 65 — один із найбільших електромоторів. Він здатний штовхати човен вагою до 1300 кг.
Керування здійснюється за допомогою румпелю, який має можливість регулювання довжини на 15 см — він телескопічний. Встановлюється мотор на транець човна. Є можливість регулювання не тільки кута нахилу двигуна, але й рівня занурення гвинта у воду.
Корпус керування виготовлений з алюмінію. На ньому є LED-індикація рівня заряду акумуляторної батареї. Так, щоб використовувати електричний двигун Fisher 65, знадобиться тяговий акумулятор. АКБ для автомобіля не підійде. Мінімальна ємність становить 150-160 А/год.
Особливості:
- корпус керування — алюмінієвий
- LED-індикація
- телескопічна ручка до 15 см
- регульований рівень занурення гвинта
- регулювання рівня нахилу двигуна
- використання в морській або прісній воді
- матеріал стійки — superior fiber carbon
- кріпильна струбцина з посиленого нейлону
- рух уперед — 5 швидкостей, назад — 3 швидкості
- 2 роки гарантія
Технічні характеристики:
- Тяга: 65 Lbs
- Напруга: DC 12 V
- Струм: 67A
- Потужність: 720 W
- Швидкість: до 11 км/год
- Вага: 9.0 кг
Комплектація
- Лодковий електромотор — 1 шт.
- Гвинт 3 лопастовий — 1 шт.
- Ключ для встановлення/зняття гвинта — 1 шт.
- Надійна коробка картон із пінопластовими вставками — 1 шт.
Подивитися весь асортимент і ціни на човни та мотори Ви можете тут:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| ГКремні човни | Мвідторні човни | Килеві човни | Човники-човники |
Магазин "Леєр" продає човни, човнові мотори — перейти на сайт нажмите (https://Leer.com.ua/)
Ділилися питання? Дізнатися наявність? Звоните:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Китай |
| Система управління | Румпельна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Потужність | 720 Вт л. с. |
| Тип кріплення | транцевое |
| Комплектація | електромотор 1 шт., гвинт 3-х лопатевої 1 шт., гвинт 2-х лопатевої 1 шт., ключ для установки/зняття гвинта 1 шт., монтажний комплект 1 шт., картонна упаковка 1 шт., інструкція 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Регулювання занурення гребного гвинта | є |
| Тяга | 30 кг |
| Сила струму | 67 A |
| Максимальна вага човна | 1300 кг |
| Вага мотора | 9 кг |
| Регулювання нахилу мотора | Так |
| Довжина стійки | 920 мм |
| Передачі | 5 вперед, 3 назад |
- Ціна: 10 874 ₴









