Електромотор човновий Fisher 26





Електромотор Fisher 26 для човна — один із найбільш бюджетних, найпопулярніших.
За співвідношенням ціна/якість ця модель має один із найкращих показників. Попри те, що Fisher 26 є китайською технікою, він не поступається як збірка та надійність іншим більш іменитим брендам.
Тягове зусилля електричного мотора вказується виробником прямо в назві — 26 — тяга у фунтах, а якщо перевести в кілограми, то цей показник становитиме 11,8 кг. Це означає, що він зможе штовхати човен вагою майже 300 кг.
Fisher 26 — прекрасний вибір для тролінгового рибного лову. Він йде дуже плавно та практично не шумить. Він не викидає шкідливих відходів у воду та повітря, а тому стає єдиним можливим способом тролінгу та пересування по тих водоймах, де використання ДВС заборонено законом.
Працює двигун від акумуляторної батареї. Зверніть увагу, що це має бути особливий тяговий АКБ. Батарея від авто не підійде.
Процес експлуатації моторавич 26 — окреме задоволення. Вага техніки становить лише 6 кг. Його легко можна нести навіть в одній руці. Модель має транцове кріплення за допомогою струбцини. Варто просто закрутити кріплення до потрібного рівня і все — електромотор встановлений на човен. Далі вже можна регулювати й рівень занурення техніки, і кут її нахилу. Керування електромотором Fisher 26 здійснюється за допомогою регульованого (телескопічного) румпеля, який можна подовжити аж на 15 см. Корпус керування виготовлений з алюмінію, а ось штанга — з композитного вуглепластику. Цей матеріал стійкий до ударів. Можна не боятися, що тонкий і крихкий з очей дейдвуд мотора розсипається під час першого зіткнення з перешкодою. 2-лопатевий гвинт виготовлений із міцного пластику.
На корпусі електродвигуна Меган 26 є LED-індикатор заряду акумулятора. Розряджена батарея не застане вас зненацька. Модель можна використовувати як у прісній, так і в солоній морській воді.
Особливості:
- корпус керування — алюмінієвий
- LED-індикація
- телескопічна ручка до 15 см
- регульований рівень занурення гвинта
- регулювання рівня нахилу двигуна
- використання в морській або прісній воді
- матеріал стійки — superior fiber carbon
- кріпильна струбцина з посиленого нейлону
- рух уперед — 5 швидкостей, назад — 3 швидкості
- гарантія 2 роки
Технічні характеристики:
- Тяга: 26 Lbs (11,8 кг)
- Напруга: 12V DC
- Струм: 26A
- Потужність: 280 W
- Швидкість: до 4 км/год
- Вага: 6 кг
Комплектація
- Лодковий електромотор — 1 шт.
- Гвинт 2- лопатей — 1 шт.
- Ключ для встановлення/зняття гвинта — 1 шт.
- Надійна коробка картон із пінопластовими вставками — 1 шт.
Подивитися весь асортимент і ціни на човни та мотори Ви можете тут:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| ГКремні човни | Мвідторні човни | Килеві човни | Човники-човники |
Магазин "Леєр" продає човни, човнові мотори — перейти на сайт нажмите (https://Leer.com.ua/)
Ділилися питання? Дізнатися наявність? Звоните:
+380682407874
+380505552039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Китай |
| Система управління | Румпельна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Потужність | 280 Вт л. с. |
| Тип кріплення | транцевое |
| Комплектація | електромотор 1 шт., гвинт 2-х лопатевої 1 шт., ключ для установки/зняття гвинта 1 шт., монтажний комплект 1 шт., картонна упаковка 1 шт., інструкція 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Регулювання занурення гребного гвинта | є |
| Тяга | 11.8 кг |
| Сила струму | 26 A |
| Максимальна вага човна | 300 кг |
| Регулювання нахилу мотора | Так |
| Довжина стійки | 750 мм |
| Передачі | 5 вперед, 3 назад |
- Ціна: 6 370 ₴









